Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
Spróbuj za -50%
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
7,89 zł / 1 szt.
151,73 zł/kg
Produkt dostępny
BAUNTY
Zobacz produkty marki BOUNTY
Kraj pochodzenia: Francja
Przechowywać w temperaturze -18 °
66 g
121,06 zł/kg
7,99 zł
40 g
99,75 zł/kg
3,99 zł
75 g
93,20 zł/kg
6,99 zł
124,75 zł/kg
4,99 zł
45 g
75,33 zł/kg
3,39 zł
57 g
112,11 zł/kg
6,39 zł
51 g
91,96 zł/kg
4,69 zł
77,56 zł/kg
3,49 zł
129,75 zł/kg
5,19 zł