Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
12,59 zł / 1 szt.
125,90 zł/kg
Produkt dostępny
FARMY ROZTOCZA
Zobacz produkty marki FARMY ROZTOCZA
100 g
142,90 zł/kg
14,29 zł
139,90 zł/kg
13,99 zł
300 g
64,97 zł/kg
19,49 zł
200 g
29,95 zł/kg
5,99 zł
600 g
28,32 zł/kg
16,99 zł
350 g
71,40 zł/kg
24,99 zł
275 g
41,78 zł/kg
11,49 zł
500 g
37,98 zł/kg
18,99 zł
35,58 zł/kg
17,79 zł