Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
Spróbuj za -50%
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
4,89 zł / 1 szt.
212,61 zł/kg
Produkt dostępny
HIPP POLSKA SP. Z O.O.
Zobacz produkty marki HIPP
23 g
4,89 zł
20 g
449,50 zł/kg
8,99 zł
100 g
57,90 zł/kg
5,79 zł
125 g
53,52 zł/kg
6,69 zł
190 g
41,53 zł/kg
7,89 zł
25 g
359,60 zł/kg
120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
250 g
67,96 zł/kg
16,99 zł
80 g
64,88 zł/kg
5,19 zł