Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
100 g
129,90 zł/kg
12,99 zł
210 g
43,76 zł/kg
9,19 zł
150 g
59,93 zł/kg
8,99 zł
400 g
29,98 zł/kg
11,99 zł
200 g
36,45 zł/kg
7,29 zł
350 g
48,26 zł/kg
16,89 zł
36,73 zł/kg
14,69 zł
38,48 zł/kg
15,39 zł
300 g
81,63 zł/kg
24,49 zł
35,30 zł/kg
10,59 zł
250 g
21,96 zł/kg
5,49 zł