Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(12 produktów)
Układ kategorii:
150 g
16,60 zł/kg
2,49 zł
240 g
20,79 zł/kg
4,99 zł
170 g
28,76 zł/kg
4,89 zł
260 g
26,88 zł/kg
6,99 zł
200 g
29,95 zł/kg
5,99 zł
160 g
30,56 zł/kg
270 g
25,89 zł/kg
175 g
14,23 zł/kg
15,37 zł/kg
2,69 zł