Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(21 produktów)
Układ kategorii:
150 g
65,93 zł/kg
9,89 zł
78,60 zł/kg
11,79 zł
66,60 zł/kg
9,99 zł
200 g
49,95 zł/kg
300 g
39,97 zł/kg
11,99 zł
41,63 zł/kg
12,49 zł
100 g
174,90 zł/kg
17,49 zł
112,90 zł/kg
11,29 zł
134,90 zł/kg
13,49 zł
22 g
135,91 zł/kg
2,99 zł
250 g
58,76 zł/kg
14,69 zł
43,56 zł/kg
10,89 zł
46,76 zł/kg
11,69 zł
34,63 zł/kg
10,39 zł
55,96 zł/kg
13,99 zł
93,45 zł/kg
18,69 zł
83,95 zł/kg
16,79 zł
80 g
324,88 zł/kg
25,99 zł