Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(34 produkty)
Układ kategorii:
350 g
82,83 zł/kg
28,99 zł
100 g
151,90 zł/kg
15,19 zł
150 g
56,60 zł/kg
8,49 zł
1000 g
30,79 zł/kg
30,79 zł
400 g
40,48 zł/kg
16,19 zł
115,27 zł/kg
17,29 zł
80,98 zł/kg
32,39 zł
146,90 zł/kg
14,69 zł
110 g
133,55 zł/kg
128,90 zł/kg
12,89 zł
127,90 zł/kg
12,79 zł
106,60 zł/kg
15,99 zł
96,23 zł/kg
38,49 zł
159,93 zł/kg
23,99 zł
200 g
166,45 zł/kg
33,29 zł
106,90 zł/kg
10,69 zł
164,90 zł/kg
16,49 zł
160 g
48,69 zł/kg
7,79 zł
68,45 zł/kg
13,69 zł
91,45 zł/kg
18,29 zł
79,48 zł/kg
31,79 zł
30 g
199,67 zł/kg
5,99 zł
45,73 zł/kg
129,90 zł/kg
12,99 zł
49,95 zł/kg
9,99 zł
50 g
195,80 zł/kg
9,79 zł
20 g
1 199,50 zł/kg
889,50 zł/kg
17,79 zł
40 g
749,75 zł/kg
29,99 zł