Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(20 produktów)
Układ kategorii:
400 g
29,98 zł/kg
11,99 zł
450 g
24,20 zł/kg
10,89 zł
22,20 zł/kg
9,99 zł
28,42 zł/kg
12,79 zł
30,64 zł/kg
13,79 zł
26,64 zł/kg
21,09 zł/kg
9,49 zł
19,98 zł/kg
8,99 zł
20,87 zł/kg
9,39 zł
37,48 zł/kg
14,99 zł
31,09 zł/kg
13,99 zł
300 g
23,30 zł/kg
6,99 zł
350 g
48,26 zł/kg
16,89 zł
36,73 zł/kg
14,69 zł
38,48 zł/kg
15,39 zł