Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(13 produktów)
Układ kategorii:
500 g
35,98 zł/kg
17,99 zł
600 g
38,82 zł/kg
23,29 zł
200 g
29,95 zł/kg
5,99 zł
45,98 zł/kg
22,99 zł
400 g
30,98 zł/kg
12,39 zł
700 g
17,13 zł/kg
11,99 zł
57,48 zł/kg
36,98 zł/kg
14,79 zł
37,98 zł/kg
18,99 zł
35,58 zł/kg
17,79 zł
17,48 zł/kg
10,49 zł
800 g
71,24 zł/kg
56,99 zł
32,32 zł/kg
19,39 zł