Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(43 produkty)
Układ kategorii:
170 g
55,24 zł/kg
9,39 zł
58,76 zł/kg
9,99 zł
200 g
41,95 zł/kg
8,39 zł
52,88 zł/kg
8,99 zł
60,53 zł/kg
10,29 zł
250 g
55,96 zł/kg
13,99 zł
76,41 zł/kg
12,99 zł
28,76 zł/kg
7,19 zł
163,96 zł/kg
40,99 zł
73,47 zł/kg
12,49 zł
64,95 zł/kg
53,56 zł/kg
13,39 zł
60,76 zł/kg
15,19 zł
14,69 zł
300 g
44,30 zł/kg
13,29 zł
57,59 zł/kg
9,79 zł
61,12 zł/kg
10,39 zł
31,12 zł/kg
5,29 zł
35,56 zł/kg
8,89 zł
23,56 zł/kg
5,89 zł
63,47 zł/kg
10,79 zł
72,88 zł/kg
12,39 zł
39,35 zł/kg
6,69 zł
86,41 zł/kg
83,47 zł/kg
14,19 zł
37,00 zł/kg
6,29 zł
39,94 zł/kg
6,79 zł