Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(7 produktów)
Układ kategorii:
100 g
73,90 zł/kg
7,39 zł
90 g
88,78 zł/kg
7,99 zł
70 g
127,00 zł/kg
8,89 zł
125,90 zł/kg
12,59 zł
65 g
153,69 zł/kg
9,99 zł
170 g
72,88 zł/kg
12,39 zł
49,94 zł/kg
8,49 zł