Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(14 produktów)
Układ kategorii:
340 g
32,32 zł/kg
10,99 zł
38,79 zł/kg
13,19 zł
230 g
34,74 zł/kg
7,99 zł
36,91 zł/kg
8,49 zł
314 ml
53,15 zł/l
16,69 zł
370 g
40,51 zł/kg
14,99 zł
19,68 zł/kg
6,69 zł
350 g
19,97 zł/kg
6,99 zł
314 g
42,32 zł/kg
13,29 zł
33,22 zł/kg
12,29 zł
200 g
74,95 zł/kg
72,95 zł/kg
14,59 zł