Użyj strzałek w prawo i w lewo do nawigacji pomiędzy podkategoriami
Wszystkie produkty
Strefa Niskich Cen
Promocje
BIO/EKO
Diety i styl życia
Warzywa i owoce
Nabiał, jaja i sery
Mięso i wędliny
Ryby i owoce morza
Piekarnia i cukiernia
Dania gotowe
Mrożonki i lody
Woda i napoje
Spiżarnia
Kawy, herbaty i kakao
Słodycze, przekąski i bakalie
Kuchnie świata
Zdrowie i suplementy
Dla dziecka
Dla zwierząt
Drogeria
Chemia i środki czystości
Dom i produkty sezonowe
Alkohol
Dla biura
Multipaki
Wyprzedaż
Aby wyjść z menu, naciśnij przycisk Esc.
(14 produktów)
Układ kategorii:
20 g
114,50 zł/kg
2,29 zł
50 g
109,80 zł/kg
5,49 zł
69,50 zł/kg
1,39 zł
95,80 zł/kg
4,79 zł
150 g
266,60 zł/kg
39,99 zł
1000 g
18,89 zł/kg
18,89 zł
24 g
278,75 zł/kg
6,69 zł
500 g
13,98 zł/kg
6,99 zł
84,50 zł/kg
1,69 zł
149,50 zł/kg
2,99 zł
99,80 zł/kg
4,99 zł
40 g
114,75 zł/kg
4,59 zł
107,25 zł/kg
4,29 zł
199,50 zł/kg
3,99 zł